Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Doğan Karaca - Handpan Müzik

    45 dakika
    • Etnik

    Doğan Karaca - Handpan Müzik

    Doğan Karaca ile ses yolculuğuna çıkmak ister misiniz?  Doğan Karaca, Konak Tiyatrosu'nda bizimle birlikte olacak. Çocukluk yıllarında oluşan müzik tutkusuyla davul dersleri almaya başladı. Vurmalı çalgılara yoğunlaşarak devam etti ve çeşitli kültürlerin müziklerine olan ilgisini djembe, tombak, tabla, didgeridoo, handpan (hangdrum) ve ağız kopuzu gibi enstrümanlarla etno, akustik trans, house, fusion ve dünya müziği türlerinde performanslar sergileyerek dinleyicilere aktardı. Magic Break, Tree of Life, Yuka Blend gibi birçok festivale konuk oldu. Konak Tiyatrosu'na konuk alacağımız bu etnik resitale bekleriz. 

    *Etkinlikte yaş sınırı bulunmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu