Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Birth And Death Mozart And Verdi

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Doğum ve Ölüm Mozart ve Verdi

    İstanbul - AKM Çok Amaçlı Salon Gümüşsuyu Mahallesi Mete Caddesi No:2 Beyoğlu/İSTANBUL 31 Mayıs 2022 Salı
    • Konser

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Doğum ve Ölüm Mozart ve Verdi 

    İstanbul Devlet Opera ve Balesi, iki büyük besteci; Wolfgang Amadeus Mozart  ve Giuseppe Verdi’nin ölümsüz eserlerini “Doğum ve Ölüm / Mozart ve Verdi” konseri ile sanatseverlerle buluşturuyor.
     “Die Entführung aus dem Serail” (Saraydan Kız Kaçırma), “Così Fan Tutte” (Bütün Kadınlar Böyledir), “Le Nozze di Figaro” (Figaro'nun Düğünü) ve “Idomeneo”   “Macbeth”, “Un Ballo in Maschera” (Maskeli Balo), “Rigoletto” ve “Aida” Operalarından aryalar konser programında yer alıyor.
    Konserde; Göktuğ Alpaşar, Perihan Nayır Artan, Ceren Aydın, Berk Dalkılıç, Murat Güney ve Barbora Hitay solist olarak yer alırken solistlere piyanoda Fügen Yiğitgil eşlik ediyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - AKM Çok Amaçlı Salon

    AKM ETKINLIK NOTLARI

    Iade ve Degisiklik

    Satin alinan biletler, etkinligin iptali veya tarih degisikligi olmasi durumu disinda degistirilemez veya iade edilemez.

    AKM’de gerçeklesecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satin alan herkes bu kurallara uymayi ve yaptirimlari kabul etmis sayilir.
    Ögrenci bileti, ögrenci kimligi ile geçerlidir. Ögrenci kimliginin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmedigi kisileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanina almama hakkina sahiptir.

    Sagliginiz Için

    T.C. Içisleri Bakanligi'nin 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunlulugu" konulu genelgesi uyarinca koronavirüs salgininin son dönem seyri ve toplum sagligina olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katilmadan önce PCR testi ile tarama yapilmasina gerek olmadigina karar verilmistir.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasinda kamera, fotograf makinesi, cep telefonu vb. kayit cihazlariyla kayit yapilmasi yasaktir. Kayit cihazlari mekânlara alinmayacaktir.

    Tüm etkinlik 7 yas ve üstü katilimcilar için uygundur.
    Etkinlik basladiktan sonra salona seyirci alinmayacaktir.

    Mekân Kurallari

    Etkinlik baslangiç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinligin kapisinda olacak sekilde hazir olunmasi gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarinda degisiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarina en yakin yeri temin edecek bir oturma plani hazirlayacaktir. Satin alinan biletler, mekân degisikligi nedeniyle iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uymasi zorunludur. Etkinlik boyunca yer degisikligi yapilamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar disindaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü