Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    World Choral Day Concert Concert

    Dünya Koro Günü Konseri

    • Konser.

    Dünya Koro Günü Konseri

    Not: Konserimiz 3 oturumundan oluşmaktadır. Katılmak istediğiniz her bir oturum için ayrı rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

    Birbirinden değerli 16 koro, Korolar Maratonu kapsamında, 11 Aralık 2022 Pazar günü Dünya Koro Günü'nü kutlamak için İstanbul AKM'de dinleyicileri ile buluşuyor.

    Tüm dünyada aralık ayının ikinci pazar günü kutlanan Dünya Koro Günü'ne, İstanbul Atatürk Kültür Merkezi ev sahipliği yapıyor. Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen korolarımız üç ayrı oturumda koroseverler ile buluşuyor. Dinleyicilerin de dahil olacağı konserler ile bu önemli gün bir festival havasında kutlanacak.

    14:00
    POPİNO
    Orphe Çoksesli Koro
    Beylikdüzü Çoksesli Gençlik Korosu
    Rezonans
    Yeditepe Çoksesli Korosu
    PoliRock

    17:00
    PoliPop
    Manisa Büyükşehir Belediyesi Çoksesli Gençlik Korosu
    Beşiktaş Belediyesi - Beşiktaş Çocuk Korosu
    Vartanants Korosu
    Vokal Akademi Pop&Caz Korosu

    20:00
    Chromas
    BAU Polifonik Koro
    Sirene
    Gürcü Sanat Evi Çoksesli Korosu
    Boğaziçi Gençlik Korosu

    Etkinlik ücretsizdir.

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    İade ve Değişiklik

    ÜYELIK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir. 
    ÜYELIK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com  adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış  biletler için geçerlidir.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
    Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Sağlığınız İçin

    T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.
    Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü