Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Duyularımla Geziyorum

    • Beyoğlu Kültür Yolu

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Duyularımla Geziyorum

    Bilgi : Katılımcıların Etkinlik başlamadan 10 dakika önce etkinlik alanında hazır bulunmaları gerekmektedir etkinlik başladıktan sonra alana katılımcı alınmayacaktır.

    ''Etkinlikler kapasite dahilinde olduğu için ücretsiz rezervasyon yapılması gerekmektedir, kapasitenin üzerinde katılım kabul edilmemektedir.Rezervasyonsuz misafirler içeri alınmayacaktır.''

    Yaş Grubu: 6-8  /9-11

    Kapasite: 12

    Süre: 90 dk

    Tarih:

    06.10.2022  Eğitmen: RİYM GÜLER
    -11.00 (6/8 yaş)
    -13.30 (9-11 yaş)
    -16.00 (6/8 yaş)

    09.10.2022  Eğitmen: HİLYE MELİS ERDOĞAN

    -11.00 (6/8 yaş)
    -13.30 (9-11 yaş)
    -16.00 (6/8 yaş)

    15.10.2022  Eğitmen: HİLYE MELİS ERDOĞAN

    -11.00 (6/8 yaş)
    -13.30 (9-11 yaş)
    -16.00 (6/8 yaş)

     

    20.10.2022  Eğitmen: LARA DİVRİŞ

    -11.00 (6/8 yaş)
    -13.30 (9-11 yaş)
    -16.00 (6/8 yaş)

    Duyularımla Geziyorum projesi, öğrencilerin farklı duyularının önemine dair bir fikir edinmelerini ve dünyayı farklı duyularla nasıl algıladıklarını anlamalarını amaçlıyor. Öğrenciler, Kültür Sokağı’ndaki iç ve dış mekânları kapsayan bir rota üzerinden görme, ses, koku, tat ve dokunma duyularıyla AKM’yi deneyimleyerek keşfederler. Aynalar ile görsel keşif, kağıda doku alma ile dokunsal keşif, göz bandı ile dokunsal, kokusal ve işitsel keşif, kulaklıklarla desteklenen işitsel keşif… Gezinti boyunca elde ettikleri gözlemler ile keşif defteri üretirler.

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    Not: Çocuk Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek atölye etkinliklerinde yeterli kapasiteye ulaşılamadığı taktirde etkinliğimiz iptal edilecek olup bilet iade işlemleri biletinial tarafından yapılacaktır.

    İade ve Değişiklik

     ÜYELIK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir. 
     ÜYELIK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com  adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış  biletler için geçerlidir.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Sağlığınız İçin

    T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    Etkinlik Süresince

    Atölyeler esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Etkinlik başladıktan sonra ebeveynler içeri alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Katılımcılar etkinlik başlangıç saatinden beş dakika önce Çocuk Sanat Merkezine giriş yapabileceklerdir.

    Mücbir sebeplerle mekânlarda değişiklik olabilir. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.

    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü