Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    ''Fairy Tale'' Bale Resitali

    ''Fairy Tale'' Bale Resitali

    Esentepe, Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10, 34365 Şişli/Beşiktaş/İstanbul 22 Haziran 2023 Perşembe
    75 dakika
    • Bale

    ''Fairy Tale'' Bale Resitali

    Tek Perde

    Özel Mutlu Bale ve Müzik Okulu Bale gösterisi.

    2009 yılında Milli Eğitim Bakanlığı' na bağlı olarak faaliyet göstermeye başlayan Özel Mutlu Bale ve Müzik Okulu, İstanbul ilinde 3 şubesiyle tüm bireylere sanat sevgisini aşılamak ve yaymak amacıyla eğitim veren bir kurum olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Amacımız, sanatla iç içe bireyler yetiştirerek ülkemizde bale ve müzik eğitiminin gelişmesine katkı sunmaktır. Kurumumuz öğrencilerinin performanslarından oluşan "Fairy Tale" Bale Resiteli' gösterimize tüm sanat severleri bekliyoruz. 
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Beşiktaş Süleyman Seba Kültür Merkezi /Fulya Sanat

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    ''Fairy Tale'' Bale Resitali Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul Avrupa''Fairy Tale'' Bale Resitali İstanbul Avrupa Biletleri

    350,00 TL'den başlayan fiyatlarla