Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ferit Odman Quintet - POW Trio feat. Nükhet Duru

    • Konser

    Ferit Odman Quintet - POW Trio feat. Nükhet Duru

    Tarih: 23 Haziran 2022 Perşembe

    Mekan: Balat Atatürk Ormanı

    Saat: 20:30

    Kapı Açılışı: 19.00

    Ferit Odman Quintet

    Türkiye'de caz davulunun öncülerinden Ferit Odman; Downbeat dergisinin dört yıldızla taçlandırdığı Autumn In New York ve Nommo albümlerindeki quintet aranjmanlarına yer vereceği konserinde dinleyicileri, hard-bop dünyasının derinlerinde güzel bir yolculuğa çıkıyor.

    Barış Doğukan Yazıcı: Trompet

    Engin Recepoğulları: Saksafon

    Uraz Kıvaner: Piyano

    Kağan Yıldız: Bas gitar

    Ferit Odman: Davul

    POW Trio feat. Nükhet Duru

    Türkiye’de popüler müziğin en güçlü seslerinden ve temsilcilerinden olan Nükhet Duru, Türkiye caz müzik sahnesinin önemli isimlerinin kurduğu ve repertuarında latin ve klasik müzik ezgilerini barındıran POW Trio (Eylem Pelit, Volkan Öktem ve Tuluğ Tırpan) ile 7. Nilüfer Caz Festivali'nde aynı sahneyi paylaşıyor.

    Nükhet Duru: Vokal

    Sabri Tuluğ Tırpan: Piyano

    Volkan Öktem: Davul

    Eylem Pelit: Bas gitar

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    - Balat Atatürk Ormanı'nda gerçekleşecek olan etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır. 18 Yaş altı bireylerin festivale katılımı veli / vasisi ile mümkündür.
    - Konser alanında oturma düzeni yoktur, kamp sandalyesi ile giriş yapabilirsiniz.
    -  Festivalde etkinlik boyunca video, fotoğraf, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel kayıtlar alınacaktır. Festival seyircileri, etkinliğe katılım göstererek, festival alanında toplanacak fotoğraf, video, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel materyallerin kullanımına izin verdiklerini kabul ederler.
     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü