Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Festival Açılış Konseri - Estonya Filarmoni Oda Korosu - Devlet Çoksesli Korosu

    Festival Açılış Konseri - Estonya Filarmoni Oda Korosu - Devlet Çoksesli Korosu

    Gümüşsuyu Mahallesi Mete Caddesi No:2 Beyoğlu/İSTANBUL 25 Nisan 2023 Salı
    • Konser

    Festival Açılış Konseri - Estonya Filarmonik Oda Korosu - Devlet Çoksesli Korosu

    2023 Dünya Koro Müziği Sempozyumu’nun açılış konseri “Köprüler”de dünyaca tanınmış Devlet Çoksesli Korosu ile iki kere “En İyi Koral Performans” Grammy ödülü almış Estonya Filarmoni Oda Korosu birlikte sahne alacaktır. Sempozyum’un teması “Değişen Ufuklar” ışığında iki koro hem geleneksel müziklerini hem de koro müziğinin değişen perspektifini seyirciyle buluşturuyor.

    1988 yılında kurulduğundan beri Türkiye’nin önde gelen profesyonel topluluklarından biri olan Devlet Çoksesli Korosu, Köprüler’de Norveçli konuk şef Ragnar Rasmussen eşliğinde Türkiye’den ve Norveç’ten çeşitli bestecilerin eserlerini seslendiriyor.

    1981 yılında kurulmuş Estonya Filarmonik Oda Korosu, bu konserde kurucu şefleri Tõnu Kaljuste yönetiminde Estonya’nın önemli bestecilerinin Veljo Tormis ve Cyrillus Kreek’in eserlerini seslendiriyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Türk Telekom Opera Salonu

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    İade ve Değişiklik

    ÜYELIK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir. 
    ÜYELIK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com  adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış  biletler için geçerlidir.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
    Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Atatürk Kültür Merkezi  tarafından iptali gerçekleştirilen etkinliklerimizde, gişeden alınan biletler için iade başvuru süresi iptal edilen tarihten itibaren 15 gündür. Bu süre içerisinde izleyicilerimizin AKM gişeye iade talebinde bulunmaları gerekmektedir.

    Sağlığınız İçin

    T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.
    Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Festival Açılış Konseri - Estonya Filarmoni Oda Korosu - Devlet Çoksesli Korosu Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaFestival Açılış Konseri - Estonya Filarmoni Oda Korosu - Devlet Çoksesli Korosu İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresTürk Telekom Opera Salonu
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla