Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Franco Cavalleri Resitali

    • Piyano Resitali

    Franco Cavalleri Resitali

    Uruguaylı Piyanist Franco Cavalleri Arsu Sahne’de

    Arsu Sahne, sezonun ikinci konserinde, kariyerine İspanya’da devam eden Uruguaylı piyanist Franco Cavalleri’yi ağırlayacak. Cavalleri, 3 Aralık Cumartesi akşamı saat 18:00’de vereceği konserde Bach, Chopin, Schubert ve Liszt’in eserlerinden bir seçkiyi eserlerini seslendirecek.

    Ataşehir’deki 90 kişi kapasiteli, son teknoloji teknik donanıma ve Feurich kuyruklu konser piyanosuna sahip yeni butik konser salonunda sanat yolculuğuna devam eden Arsu Sahne, genç yetenekleri ve üstatları dinleyicilerle buluşturma misyonuna hız kaybetmeksizin devam ediyor.

    Program

    Johann Sebastian Bach: Prelude and Fugue (Fa diyez Majör), BWV 858
    Frédéric Chopin: Nocturne, Op.9, No.2     
    Franz Schubert: Sonata (Do Minör), D958 (1. ve 2. bölümler)
    Franz Liszt: Sonetto 104 del Petrarca

    Franco Cavalleri

    Kariyerine İspanya’da devam eden Uruguaylı piyanist Franco Cavalleri, ilk resitalini 12 yaşında, W.A. Mozart'ın Re Minör, No.3 Fantezi’sini ve kendi bestelediği parçaları seslendirerek verdi. 18 yaşında Montevideo’daki University School of Music’te solist Carmen Navarro ile çalıştı.

    20 yaşında, İspanya’nın Bask bölgesindeki Musikene Yüksek Müzik Konservatuvarı’nda Marta Zabaleta ile çalışmak için İspanya'ya taşındı ve buradan lisans derecesini aldı. Ingrid Fliter, Roderigo Robles de Medina, Nikolai Lugansky, Lylia Zilberstein ve Josu Okiñena gibi isimlerden ustalık dersleri aldı.

    İspanya’nın Sevilla şehrinde bir soprano ve tenorla verdiği resitallerden birinde şu övgüleri aldı: "Her bir üsluba nasıl uyum sağlayacağını bilen, her parçayı duyarlı ve incelikli bir şekilde yorumlayan piyanist Franco Cavalleri, aynı zamanda solistleri anlama ve onların taleplerine uyum sağlama becerisini ve yeteneğini de sergiledi. (Juan José Roldán)

    Cavalleri, hâlen çalışmalarını devlet sanatçısı Hüseyin Sermet'le sürdürüyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü