Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Göksel

    Adres: Caferağa, Moda Cd. No:194, 34710 Kadıköy/İstanbul 9 Aralık 2022 Cuma
    • Konser

    Göksel

    Yaş Sınırı : 18+

    Göksel, 1992 yılından itibaren birçok orkestrada solistlik yaptı. 1995 yılında ünlü müzisyen Onno Tunç'la tanışmasıyla birlikte müzik kariyerindeki ilk albümünü yayınladı. Yine aynı yıl Sezen Aksu'nun orkestrasında vokalist olarak görev aldı. İkinci albümü Körebe Ekim 2001'de yayınlandı. Bu albümdeki "Depresyondayım" şarkısı ile  çok sevildi ve Göksel'in geniş kitleler tarafından tanınmasına sebep oldu.

    2003 yılında Söz Ver, 2005 yılında Arka Bahçem ve 2007 yılında Ay'da Yürüdüm albümleriyle müzikseverlerle buluştu. 2009 yılında yayınlanan Mektubumu Buldun mu? ve 2010 yılında Hayat Rüya Gibi albümleri ile 70'li yılların şarkılarını yeniden seslendirdi. Yine 2012 yılında Ozan Çolakoğlu prodüktörlüğünde Bende Bi' Aşk Var isimli albümü çıkaran Göksel, büyük beğeni topladı. 

    Göksel'in dokuzuncu stüdyo albümü Sen Orda Yoksun ise 2015 yılında yayımlandı. En sevilen ve unutulmaz şarkılarıyla Göksel  3 Aralık'ta Moda Kayıkhane’de!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Moda Kayıkhane - Kadıköy

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Göksel Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluGöksel İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresModa Kayıkhane - Kadıköy
    350,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü