Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Hadise

    • Bursa Festivali

    Hadise

    60. Uluslararası Bursa Festivali bünyesinde gerçekleşecek olan "Hadise" konseri Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda.

    2009 Eurovision şarkı yarışmasında ‘Düm Tek Tek’ ile ülkemizi temsil ederek, büyük bir başarıya imza atan Belçikalı Türk pop sanatçısı Bursa’da hayranlarıyla buluşuyor. Büyüleyici sahne performansıyla 20 Haziran Pazartesi akşamı müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

    Yer: Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
    Tarih:20.06.2022
    Saat: 21:00
    Fiyatlar: 200-150-100 TL

    *İptal ve iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu