Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Hakan Başar Trio - 7.Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    Hakan Başar Trio - 7.Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    Yakaköy, Çilek Cd., 48400 Bodrum/Muğla 20 Haziran 2023 Salı
    • Caz Festivali

    20 Haziran 2023, Salı 20:00

    Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü

    Hakan Başar Trio

    Hakan Başar       p
    Eren Kutlu           db
    Burak Bulut        d

    Festivalin en genç müzisyeni olan Hakan Başar, Bodrum Caz Festivali’nde ilk kez sahne alıyor. Sanatçılar, Londra Caz Festivali ve İtalya turnesinden sonra, Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü sahnesinde müzik severler ile buluşuyor.

    13 yaşında ilk albümü "On Top Of The Roof ve 14 yaşında "Hub Art Special Edition Single with Jimmy Haslip and Will Kennedy" caz çalışmalarıyla kendini uluslararası platformda tanıtan Hakan Başar, sonrasında Londra Caz Festivali, El Mundo en un Piano konserlerinin ardından 2023 şubat ayında, İtalya Turnesini gerçekleştirdi. Mayıs ayında ise dünyanın en önemli ve tarihi bir yapıya sahip caz kulüplerinden biri olan  The Brass Group / Real Teatro Santa Cecilia'da dört konser veren Hakan, devam eden yurt dışı konserleri öncesi yaz sezonundaki ilk konseri için Bodrum Caz Festivali'nde olacak. Piyanoda Hakan Başar, Kontrbasta Eren Kutlu ve Davulda Burak Bulut'tan oluşan Hakan Başar Trio, Hard Bop Jazz, Blues, Latin Jazz, Funk, Gospel ve Post Bop tarzı parçalarıyla, 7. Uluslararası Bodrum Caz Festivali’nde sahne alıyor.

    Bu proje, Kültür ve Turizm Bakanlığı katkıları ile hazırlanmıştır.

     

    June 20th 2023, Tuesday 8:00 pm

    Dibeklihan Culture and Art Village

    Hakan Başar Trio

    Hakan Başar       p
    Eren Kutlu           db
    Burak Bulut        d

    Being the youngest musician of the festival, Hakan Başar performs at Bodrum International Jazz festival for the first time. Artists performs at Dibeklihan Culture and Art Village after performing at London Jazz Festival and completing their Italy Tour.

    Hakan Başar, who introduced himself to the international platform with his first album "On Top Of The Roof" at the age of 13 and "Hub Art Special Edition Single with Jimmy Haslip and Will Kennedy" at the age of 14. Later, he performed at London Jazz festival and completed his Italy Tour at February 2023. Hakan Başar Trio, consisting of Hakan Başar on Piano, Eren Kutlu on Double Bass, and Burak Bulut on Drums, will perform  their song in the styles of  jazz, blues, latin jazz, soul jazz, gospel and post bop songs, at /th Internat,onal Bodrum Jazz Festival.

    This project is prepared with the support of the Ministry of Culture and Tourism.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Muğla - Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Hakan Başar Trio - 7.Uluslararası Bodrum Caz Festivali Biletleri ve Fiyatları

    MuğlaHakan Başar Trio - 7.Uluslararası Bodrum Caz Festivali Muğla Biletleri

    Bodrum Caz Festivali
    Organizasyon Bodrum Caz Festivali
    125,00 TL'den başlayan fiyatlarla