Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Hasan Azze - Akustik Konser

    Hasan Azze - Akustik Konser

    • Akustik

    Hasan Azze - Akustik Konser

    Kapı Açılış: 20:00

    Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde Felsefe eğitimi, yüksek lisansta ise Bahçeşehir Üniversitesinde Ses Teknolojileri eğitimi almıştır. Ayrıca SAE Enstitü İstanbul’da Ses Teknolojileri programına katılmıştır. Fiilen 2005 senesinden beri müzikle ilgilenmekte olup 2015 yılında Hasan Azze projesini başlatmıştır. Alternatif müziği hem melodik hem de rap vokallerle harmanlayıp kendine has bir tarz oluşturmuştur. Şarkılarında yer yer doğu yer yer batı esintileri yer almaktadır ve Hasan Azze, sanatçının her anlamda olması gerektiği gibi müzik türünde de özgür olması gerektiğini savunur. Şarkılarında modern dünya ve insanına felsefi eleştiriler getiren Hasan Azze; konu olarak genellikle içsel hesaplaşmalar, varoluş felsefesi, duygusal hezeyanlar ve toplumsal problemleri işler. Müzisyen kimliğinin dışında şu an Antalya’da yaşamakta olup 2019 yılında kurmuş olduğu Art n Craft isimli prodüksiyon şirketinde ses mühendisliği de yapmaktadır.
    Şarkılarda yer yer kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz unutulmaz bir akustik konser sizi bekliyor. Keyifli dinlemeler.

    *Yaş sınırı bulunmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu