Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    HipHop RnB Fest

    HipHop RnB Fest

    • Hip Hop

    HipHop RnB Fest

    Yaş Sınırı: 18+

    Kapı Açılış: 12.00

    TÜRKİYE’NİN İLK “ELEKTRONİK” HİPHOP RnB FESTİVALİNE HAZIR MISIN❓ 2 Eylül'de Ankara’da ODTÜ Vişnelik Çim Amfi’de gerçekleşecek “Hiphop RnB Fest” için geri sayım başladı! 🙌 Prodüktör ve DJ’ler ile dans ve müziğin doruklarına ulaşacak, birbirinden eğlenceli workshoplar ve sergilerle gün boyu eğlencenin tadına varacağız ! Hiphop ve RnB tutkunlarını bir araya getirecek bu muhteşem festivali kaçırma!💥 Program detayları ve etkinliklerin güncel bilgileri için bizi takip etmeyi unutmayın!

    2 Eylül’de Ankara’da müziğin kalbinin attığı ODTÜ Vişnelik Tesisleri Çim Amfi’de gerçekleşecek olan Türkiye’nin ilk açık hava elektronik HipHop Festivali ‘HIPHOP-RNB FEST’ için geri sayım başladı!

    Bu muhteşem etkinlikte DJ ve Prodüktörlerin sihirli performanslarıyla dans ederken, HipHop kültürünü tüm renkleriyle keşfetmenin keyfini yaşayacaksınız.

    DJ ve Prodüktörlerden oluşan sanatçı kadrosu ile Türkiye’de düzenlenecek olan ilk elektronik HIPHOP-RNB Festivali olacak olan ‘HIPHOP-RNB FEST’ , kültürün tüm dallarını yaşatmak için 2 Eylül’de kapılarını açıyor!

    Sadece müziğin değil, eğlencenin her bir ayrıntısına hayat verecek olan ‘HIPHOP RNB FEST’ alanında HipHop Ürünler Pazarı'nda eşsiz parçaları keşfederek tarzınıza farklı dokunuşlar katarken; Kaykay Gösteri Alanı'nda baş döndüren hareketlerle büyülenecek, Graffiti workshoplarıyla sokakların sanatını keşfederken; Klasik ve Modifiyeli Arabalar Sergileri'nde parlak jantlar ile sokak kültürünü yaşayacaksınız. Dans Workshopları, Oyun ve Spor Alanları, Dövme Stantları, DJ Workshopları, Ayakkabı Boyama Workshopları ve birbirinden renkli Atölyeleri ile bu eşsiz festival deneyimini yaşamak için şimdiden yerinizi ayırtın ve Türkiye'nin ilk ve büyüleyici elektronik HIPHOP festivalinde unutulmaz bir kültürün parçası olun!

    Program detayları ve etkinliklerin güncel bilgileri için bizi takip etmeyi unutmayın!

    - Herkes Katılım Sağlayabilir. (18 yaşını doldurmamış misafirler alınmayacak).
    - Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu