Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Igudesman & Joo

    • Konser

    Igudesman & Joo

    Play It Again / Bi’daha Bi’daha!

    Konserlerin en sevilen bölümlerinden biri de finaldeki “bis”ler değil midir? O zaman neden bir konser boyunca “bis/encore”lar olmasın? “Play It Again/ Tekrar Çal”, Igudesman & Joo’nun, A Little Nightmare Music ve AND NOW MOZART gösterilerinden sonra üçüncü çift kişilik konser gösterisi olan Play It Again dinleyiciler için bambaşka bir konser dinletisi deneyimi yaşatıyor, dinleyicilerin isteklerini dikkate alarak onlara isteklerinden daha fazlasını sunuyor..

    Igudesman & Joo Kimdir?

    Videoları Youtube’da milyonlarca kez izlenen, klasik müziği gençlerle ve büyük kitlelerle buluşturan Igudesman & Joo Türkiye’de ilk kez seslendirecekleri “Play It Again/Tekrar Çal” şovları ile 21 Ekim’de Bilkent Konser salonunda.

    Dünyanın en önemli konser salonlarından onbinlerce kişilik stadyumlara kadar konser verdiği her yeri klasik müzik dinleyicileriyle doldurmayı başaran Igudesman & Joo, alışık olduğunuzun dışında bir konser deneyimi sunuyor. İngiltere’deki Yehudi Menuhin Okulu’nda müzik eğitimleri sırasında yolları kesişen ikili, yeteneklerini sergileyebildikleri farklı sahne şovları ile dinleyiciyi büyülüyor.

    Şimdiye kadar New York Filarmoni Orkestrası’ndan Londra Filarmoni’ye, Zürih Tonhalle Orkestrası’ndan L.A Filarmoni Orkestrası’na önde gelen senfoni orkestraları ile konserler veren ikili, enstrümanlarında ulaştıkları başarı ile baş döndürürken, bu yeteneklerini klasik müziği daha geniş kitlelere sevdirmeyi kendilerine amaç edinmişlerdir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü