Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İhsan Eş / ODTÜ THBT 12. Anadolu Müziği Günleri -"Anadolu'nun Renkleri"

    • Konser

    ODTÜ THBT 12. Anadolu Müziği Günleri -"Anadolu'nun Renkleri"

    İhsan Eş 

    1971 yılında Almanya/Köln’de doğdu.

    Gençlik Yıllarının geçtiği Trabzon/Çaykara/Uzungöl’den bestelediği ve derlediği eserleri birçok müzisyenle birlikte stüdyoda kaydetti.

    2009 yılında “ Espira ” isimli ilk albüm çalışması Kalan müzik etiketiyle dinleyicisiyle buluşan İhsan Eş ’in; II. albüm çalışması  “ Deniz’e ” Marka Müzik etiketiyle dinleyicisiyle buluştu. Karadeniz’e Kalan albüm serilerinde eserleri yayınlandı. 2018 yılında “Yakın” adlı türkü albümü Kalan müzik etiketiyle dinleyicisiyle buluşturan sanatçı, Türkü Dİyorum Sana programını hazırlayıp sunarak birçok sanatçıyı konuk etti. İhsan Eş, Ankara’da kurduğu stüduosunda birok sanatçının albümlerinin arankör ve müzik yönetmenliğini yapmaya devam ediyor.

    NOT: ODTÜ Mimarlık Amfisi Etkinliklerinde " Kampüs dışından gelecekler girişlerini A1 kapısından yapmaları gerekiyor." 

    NOT: ODTÜ Mimarlık Amfisi Etkinliklerinde " Kampüs dışından gelecekler girişlerini A1 kapısından yapmaları gerekiyor." 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü