Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İlyun Bürkev Piyano Resitali

    50 dakika
    • Konser

    İlyun Bürkev Piyano Resitali

    Henüz 12 yaşında olmasına rağmen erken yaştan itibaren başarıları ile kendinden söz ettiren İlyun Bürkev büyük küçük her yaştan seyirciyinin ilgiyle takip ettiği bir büyük yıldız olma yolunda hızla ilerleyen bir sanatçı. Girmiş olduğu Ululsal ve Uluslararası bir çok yarışmada  birincilik elde ederken, yine bu platformlarda gerçekleştirdiği birçok konser deneyimi bulunanmaktadır. Bu konserde Johann Sebastian Bach,  L. V. Beethoven,  Maurice Ravel
    Sergei Rachmaninoff , F. Chopin, Franz Liszt , gibi değişik dönem ve bestecilerden oluşan repertuvarın yanında Wind adlı kendi bestesini de seslendirek. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü