Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Irmak Arıcı

    Irmak Arıcı

    • Konser

    Irmak Arıcı

    Yaş Sınırı: 18+

    Türk şarkıcı ve söz yazarı olan Irmak Arıcı; 17 Ekim 1995 İzmir doğumludur. Youtube videoları ile müzik hayatı başlayan Arıcı'nın yeteneği ailesinden gelmektedir. Babası bağlama çalmaktadır, ablası ise müzik öğretmenidir.

    Popüler müzikle sesini gençler iyide iyiye duyuran Arıcı, müzik listelerinin üst sıralarını bırakmamaya oldukça niyetli...

    Irmak Arıcı ile eşsiz bir müzik akşamına doymak için sen de Biletini Al!

    Kapı Açılış : 20:00

    -18 yaş sınırı vardır.
    -Konser alanına yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    -Satın alınan biletlerde iptal iade değişiklik yapılmamaktadır.
    -Profesyonel kayıt cihazları konser alanına alınmamaktadır.
    -Organizasyon firması katılım şeklini uygun görmediği kişi veya kişileri bilet ücretini iade ederek içeri almama hakkına sahiptir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu