Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Işıklı Galata Kulesi

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Işıklı Galata Kulesi

    • Atölye

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Işıklı Galata Kulesi

    Not: ​Etkinlik başladıktan sonra ebeveynler içeri alınmayacaktır.

    Dünyanın en eski kuleleri arasında sayılan ve İstanbul'un sembollerinden biri olan Galata Kulesinin ahşap maketini çocuklarımız monte edecek, elektrik devre elemanlarını tanıyıp maketlerine yerleştirdikten sonra ışıklı gece lambası haline getirecekler. Bende yapabilirim duygusuyla inşa ettikleri gece lambalarını odalarında başuçlarından ayırmak istemeyecekler. Bu etkinlikte çocukların el becerisi gelişirken el-göz koordinasyonu güçlenecek, dikkat ve konsantrasyon gelişimi sağlanacak ve iki boyut ile üç boyut arasındaki farkları gözlemleyebilecek. Buna bağlı olarak iki boyutu analiz ederek üç boyuta çevirmeyi öğrenerek mekanik, yapım, asarım, inşaat ve kontrol kabiliyetlerini daha da pekiştirme fırsatı elde edecek.

    Kapasite: 15
    Yaş Aralığı: 6-12

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Çocuk Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek atölyelerimiz kapasite ile sınırlı olup, ücretsiz yapılacaktır.

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Not: Çocuk Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek atölye etkinliklerinde yeterli kapasiteye ulaşılamadığı taktirde etkinliğimiz iptal edilecek olup bilet iade işlemleri biletinial tarafından yapılacaktır.

    İade ve Değişiklik

    Satın alınan biletler, etkinliğin iptali veya tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez veya iade edilemez.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Sağlığınız İçin

    T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    Etkinlik Süresince

    Atölyeler esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Etkinlik başladıktan sonra ebeveynler içeri alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Katılımcılar etkinlik başlangıç saatinden beş dakika önce Çoçuk Sanat Merkezine giriş yapabileceklerdir.

    Mücbir sebeplerle mekânlarda değişiklik olabilir. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.

    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü