Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Jazz Expose: Eylem Çalı

    Anafartalar, Altınsoy Cd. No:3, 06101 Sıhhıye / Altındağ/Altındağ/Ankara 7 Aralık 2022 Çarşamba
    • JazzExpose

    Jazz Expose: Eylem Çalı

    CerModern, Jazz Expose serisine Eylem Çalı'nın Latin ve Caz dokunuşları ile devam ediyor. Eylem Çalı'ya gitarda Şinasi Celayiroğlu, saksafonda Barış Çayır, kontrabasta Emre Toprak eşlik ediyor.

    7 Aralık Çarşamba günü CerModern sahnesinde gerçekleşecek konser dinletisi biletleri çok yakında CerModern’de ve biletinial’da.

    ***Etkinlik masa oturma düzenindedir.Rezervasyon gerekmektedir. *Yemekli masa rezervasyonu için 0312 310 00 00/140

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Cermodern

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Jazz Expose: Eylem Çalı Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraJazz Expose: Eylem Çalı Ankara Biletleri

    AdresCermodern
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü