Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Jazz for Kids.

    Cumhuriyet Mahallesi Çandarlı Sokak, Atatürk Blv. No:28, 34520 Beylikdüzü 2 Nisan 2023 Pazar
    • Konser

    JAZZ FOR KIDS

    Dünyaca ünlü sanatçıların eserleri, Duende Global yapımcılığında, çocuklarla tanışmaya hazırlanıyor:

    “Jazz for Kids”

    Çocuklara özel düzenlemelerle, oda orkestrası eşliğinde çocuklara Jazz’ı tanıtan “Jazz for Kids”, hem eğlenceli hem de eğitici bir dünyanın kapısını aralıyor.

    Her yaştan bireyler için, kendini tanımanın ve tanıtmanın yeni yollarını oluşturan Jazz, şimdi çocuklara yeni deneyimler sunmak için profesyonel ve keyifli anlar yaratıyor.

    Jazz, hem ebeveynlere hem de çocuklarına unutulmayacak bir performans için kapılarını aralıyor.

    Solist

    - Müge Halaç Gitar

    - Umut Yunus Ateş Saksafon

    - Bora Tanyeli Kontrbas

    - Oğuz Alp Erdoğmuş Davul

    - Emre Uyar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Jazz for Kids. Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaJazz for Kids. İstanbul Avrupa Biletleri

    Organizasyon Duende Yapım
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla