Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Jazz With Us

    • Caz

    Jazz With Us

    Alıştığınız caz konserlerinden çok farklı bir performans, Dolce Caz Vokal Grubu ile TAD Coşkan Daş Sahnesinde!
    Üç kadın vokalden oluşan Dolce, başta caz standartları olmak üzere birçok farklı türde eseri, orkestra eşliğinde üç sesli yorumluyor. Konserlerinde 1940’ların Andrews Sisters şarkılarından kendi aranjmanlarına, caz, soul ve latine uzanan geniş bir repertuvar seslendiren grup, bu repertuvarı koreografiler, kostüm ve aksesuarlarla süslüyor.
    2001 yılından beri dünyada “Caz Ayı” olarak kutlanan Nisan ayı caz etkinlikleri kapsamında Dolce, 17 Nisan’da verecekleri konserde, cazın farklı dönemlerinden derledikleri klasikleşmiş şarkıları, hikayelerini paylaşarak sunacak; renkli koreografileri, güçlü orkestraları ve konuk edecekleri lindy hop dansçılarıyla izleyenleri caz dünyasında eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak.
    ……..
    Dolce Vocal Jazz Trio is coming to the TAD Coşkan Daş Stage with a dazzling performance!
    In tune with the “Jazz Appreciation Month”, on April 17th, the three-women vocal group Dolce will be presenting classic songs from various jazz eras, sharing their stories with the audience. Filled with lively choreography and accompanied by a super band of extraordinary talent and lindy hopper guests, do not miss this exciting evening of Dolce jazz. 
    The Dolce Vocal Jazz Trio sings harmonic arrangements of mostly jazz standards, presented with their colorful choreography while accompanied by an orchestra. Their diverse repertoire includes selections from the great American Songbook, ranging from 1940’s Andrews Sisters' songs, the big band era favorites to musical theater, and latin and soul classics    

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü