Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Jazzexpose: Piers Faccini

    Adres: Altınsoy Cad. No:3 06101 Sıhhıye, Ankara, Türkiye 24 Şubat 2023 Cuma
    • JazzExpose

    Jazzexpose: Piers Faccini

    Yaş Sınırı: Etkinlik 12 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur. 7-12 yaş arası katılımcılar etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve-veya baba) refakatinde katılabilirler.

    - 7 yaş altı seyirciler etkinliğe katılamazlar.

    Fransa’da yaşayan ve üreten İngiliz ve İtalyan kökenli bağımsız müzisyen, ressam ve söz yazarı Piers Faccini, 24 Şubat akşamı Cermodern’de sahne alıyor.
    Victoire du Jazz tarafından “en iyi dünya müziği albümü” ödülü sahibi olan Faccini, Montreux Jazz Festivali gibi önemli jazz festivallerinde yer almıştır.
    “A Storm is Going to Come”, “Dunya”, “Firefly” gibi şarkılarıyla çalma listelerinde önemli yer bulan sanatçı yedinci stüdyo albümü Shapes of the Fall ile Güney Avrupa ile Yakın Doğu ve Afrika arasında köprü kurarak, yüzyıllar boyunca Akdeniz kıyılarında uzun süredir duyulan kültürler arası diyalogları sürdürme tutkusunun peşinden gidiyor.
    Şarkılar İngilizce yazılmış ve söylenmiş olsa da, Shapes of the Fall’daki müzikal etkiler, ağırlıklı olarak Faccini’nin kendi Akdeniz soyundan yararlanarak şarkıdan şarkıya değişen ve yolculuk boyunca sesiyle birden fazla sınırı aşan bir müzikal yolculuk yaratıyor. Paradise Fell veya Together Forever Everywhere gibi şarkıların anglo-amerikan folk kayıtlarından, Firefly veya Dunya gibi parçalardaki Orta Doğu veya Kuzey Afrika modlarının ürkütücü çöl notalarına kadar ince ince işlenmiş yedinci albümü dinleyenlerine müzikal bir yolculuk hissi yaratıyor.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CerModern Konferans Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Jazzexpose: Piers Faccini Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraJazzexpose: Piers Faccini Ankara Biletleri

    AdresCerModern Konferans Salonu
    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü