Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
      Biletinial Öneriyor
        Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
        -

        Jazzexpose: Piers Faccini

        Adres: Altınsoy Cad. No:3 06101 Sıhhıye, Ankara, Türkiye 7 Nisan 2023 Cuma
        • Konser

        Jazzexpose: Piers Faccini

        Fransa’da yaşayan ve üreten İngiliz ve İtalyan kökenli bağımsız müzisyen, ressam ve söz yazarı Piers Faccini, 7 Nisan Cuma akşamı Cermodern’de sahne alıyor.
        Victoire du Jazz tarafından “en iyi dünya müziği albümü” ödülü sahibi olan Faccini, Montreux Jazz Festivali gibi önemli jazz festivallerinde yer almıştır.
        “A Storm is Going to Come”, “Dunya”, “Firefly” gibi şarkılarıyla çalma listelerinde önemli yer bulan sanatçı yedinci stüdyo albümü Shapes of the Fall ile Güney Avrupa ile Yakın Doğu ve Afrika arasında köprü kurarak, yüzyıllar boyunca Akdeniz kıyılarında uzun süredir duyulan kültürler arası diyalogları sürdürme tutkusunun peşinden gidiyor.
        Şarkılar İngilizce yazılmış ve söylenmiş olsa da, Shapes of the Fall’daki müzikal etkiler, ağırlıklı olarak Faccini’nin kendi Akdeniz soyundan yararlanarak şarkıdan şarkıya değişen ve yolculuk boyunca sesiyle birden fazla sınırı aşan bir müzikal yolculuk yaratıyor. Paradise Fell veya Together Forever Everywhere gibi şarkıların anglo-amerikan folk kayıtlarından, Firefly veya Dunya gibi parçalardaki Orta Doğu veya Kuzey Afrika modlarının ürkütücü çöl notalarına kadar ince ince işlenmiş yedinci albümü dinleyenlerine müzikal bir yolculuk hissi yaratıyor.

        Biletler Biletinial'da.

        Bilgi: Etkinlik 12 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur. 7-12 yaş arası katılımcılar etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve-veya baba) refakatinde  katılabilirler.

        - 7 yaş altı seyirciler etkinliğe katılamazlar.

        Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
        Ankara - CerModern Konferans Salonu

        Bilgi: Etkinlik 12 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur. 7-12 yaş arası katılımcılar etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve-veya baba) refakatinde                                   katılabilirler.

                  - 7 yaş altı seyirciler etkinliğe katılamazlar.

        • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
        • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
        • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
        • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
        • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
        • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

        Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
        İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

        Jazzexpose: Piers Faccini Biletleri ve Fiyatları

        AnkaraJazzexpose: Piers Faccini Ankara Biletleri

        AdresCerModern Konferans Salonu
        Organizasyon Cermodern
        200,00 TL'den başlayan fiyatlarla