Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Julian Lage Trio

    Doğanbey Mahallesi، Talatpaşa Blv No:38, 06050 Altındağ/Ankara 11 Mayıs 2023 Perşembe
    • Konser.

    Julian Lage Trio

    Lage yeni albümünden bahsederken bunun pek çok farklı açıdan bakınca uzun yıllardır yapmak istediği albüm olduğunu belirtiyor. Albümün kaynağı müzikal yolla yapılmış bir sorgulama aslında. İçten gelen bir doğaçlama güdüsü ve ufak bir topluluğun çevikliği birleştiğinde muazzam bir orkestraya sahip olunabilir mi diye sorgulanıyor. Daha fazla enstrüman eklemeden veya daha karışık yazımlar yapmadan hareket eden Lage bu sayede ekip arkadaşları Roeder ve King ile yıllar içinde elde ettiği manevra kabiliyeti ve maceracı kişiliği koruyabilmiş ve çözümü sıklıkla uğraştığı yerde yani gitarda bulmuştur.

    Lage'in ne aradığını anlamak için Gitar ve caz tarihinin ötesinde, kişilikleri ve olasılıkları konusunda adeta uzman olan Bill Frisell'den daha uygun kimse yok. Efsanevi gitarist, yaptıkları ikili konserler ve John Zorn tarafından tasarlanan projeler de dahil olmak üzere birçok farklı şekilde Lage ile birlikte çalıştı ve View With A Room boyunca Lage'in vizyonunu keskin şekillerde geliştirdi. İkili, Beach Boys, Keith Jarrett'ın American ve European Quartet'leri ve George Harrison'ın All Things Must Pass'ı gibi çok çeşitli referanslarla zengin bir kısa kelime dağarcığı üzerinde keskinleşti. “Üçlü ekosistemimize dahil olup ekibi tamamen benimserken onu genişletebileceği konusunda Bill Frisell'den daha fazla güvenebileceğim kimse yok” diyor Lage.View With A Room'un yapımcılığını ise bir şarkıcı ve söz yazarı olarak Lage'in bestelerini bu kadar benzersiz kılan lirik ve hikaye anlatımı yönlerine kendi yorumlamasını getiren eşi ve aynı zamanda müzik ortağı olan Margaret Glaspy yaptı.

    Julian Lage Trio 11 Mayıs Perşembe günü CSO Ada Ankara Ana Salon’da siz müzikseverlerle buluşacak.

    Julian Lage, gitar
    Jorge Roeder, kontrbas
    Dave King, davul

    1.KATEGORİ : A BLOK

    2.KATEGORİ :B BLOK

    3.KATEGORİ : E-F-D BLOK

    4.KATEGORİ : H-K-C-J-G BLOK

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Ana Salon

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Julian Lage Trio Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraJulian Lage Trio Ankara Biletleri

    AdresCSO ADA ANKARA Ana Salon
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü