Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Kaan Çelen Trio

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Kaan Çelen Trio

    • Caz

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Kaan Çelen Trio

    Kaan Çelen Trio

    Barış Doğukan Yazıcı   tpt

    Ozan Musluoğlu           cb

    Kaan Çelen                   d

    Dünyada bir ilk olan NA-Zİ-LE albümünden seçtiği parçaların yanı sıra kendisi için özel yeri olan caz standartlarından oluşan parçaları ile davul sanatçısı Kaan Çelen, ünlü caz basçılarından Ozan Musluoğlu ve trompetçi Barış Doğukan Yazıcı ile, Festival kapsamında sahne alıyor. Sizleri bu özel konserde aramızda görmek isteriz. Katkılarından dolayı Çankaya Belediyesi’ne teşekkür ederiz.

    Davul yolculuğuna 17 yaşında, Ediz Hafızoğlu’ndan aldığı dersler ile başlayan Kaan Çelen, müzik eğitimi süresince Ferit Odman ve Cem Aksel ile çalıştı. Cazın yanı sıra Türk Sanat Müziği Orkestrası ile Türk müziği alanında da çalışmalar yapıyor. Sol kolunu kullanamayan ve 15 yaşında fizyoterapistinin tavsiyesiyle müziğe yönelen Kaan Çelen, annesinin adını verdiği ve aynı zamanda Dünyada bir ilk olan albümü “NA-Zİ-LE” yi 2020’de dinleyiciyle buluşturdu.

    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile hazırlanan bu projenin içeriği hiçbir surette Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Caz Derneği’ne aittir.

     

    Kaan Çelen Trio

    Barış Doğukan Yazıcı   tpt

    Ozan Musluoğlu           cb

    Kaan Çelen                   d

    With his one-of-a-kind album “NA-Zİ-LE” and with jazz standards that are special to himself, Kaan Çelen takes the stage with one of the well known bass players of Turkiye Ozan Musluoğlu and Barış Doğukan Yazıcı, at the Festival. We’d like to see you at this very special concert. We appericiate Çankaya Municipality’s support fort his special event.

    Kaan Çelen started his drum journey with the lessons he took from Ediz Hafızoğlu. Throughout his music education, he worked with Ferit Odman and Cem Aksel. Besides jazz, Kaan Çelen also studies Turkish Classical Music with Turkish Classical Music Orchestra. Because he couldn't use his left arm, he oriented to music with the recommendation of his physiotherapist at the age of 15, Kaan Çelen debuted his first album “NA-Zİ-LE”, named after his mother, in 2020.

    Prepared with the support of the Ministry of Culture and Tourism, the content of this project does not reflect the views of the Ministry of Culture and Tourism in any way and the only responsibility for the content belongs to the Jazz Society of Türkiye.

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü