Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kahve Konserleri İstanbul'da Bir Dans Sabahı

    • Konser

    Kahve Konserleri İstanbul'da Bir Dans Sabahı

    Gaye Süslüoğlu, Keman
    Jülide Canca Eke, Viyolonsel
    Sarper Kaynak, Piyano

    İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası tarafından gerçekleştirilen ve bir AKM klasiği haline gelen Kahve Konserleri samimi bir atmosferde seyirci ile buluşuyor. Bu konserde “Stanbul Trio” keman, viyolonsel ve piyanolu trio olarak etnik dans ritm ve melodilerini duyacağımız özgün eserlerle sahnede olacak. Yalçın Tura'nın 4 bölümden oluşan özgün eseri Trio, Yusuf Yalçın Rhapsodie Orientale (Stanbul Trio özel siparişi), A.Piazzolla, İnvierno Porteňo ve Kreisler'in Wiennesse March ile 7 Mayıs Cumartesi sabahı AKM Kahve Konserleri'nde dans rüzgarı esecek.

    Yalçın Tura, Keman, violonsel ve piyano için trio
    Allegro
    Allegro di molto
    Moderato assai
    Presto
    Yusuf Yalçın, Rhapsodie Orientale
    A.Piazzolla, Invierno Porteňo
    F.Kreisler: Wiennesse March

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    İade ve Değişiklik

    Satın alınan biletler, etkinliğin iptali veya tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez veya iade edilemez.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
    Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Sağlığınız İçin

    T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.
    Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü