Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Kendimden Hallice.

    60 dakika
    • Alternatif Müzik

    Kendimden Hallice

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    18+

    Kendimden Hallice; Ozan Özalp, Çınar Can İçli, Buğra Özdemir, Emirhan Özer, Atakan Kotiloğlu'ndan oluşuyor. Grupta Ozan söz/beste ve solistlik yapıyor. Çınar Can Çinli hem klavyede hem de bazı prodüksiyon görevlerini üstleniyor. Buğra Özdemir hem davulcu hem de grubun tüm kliplerinin yönetmenliğini yapıyor, aynı zamanda da yönetmenlik kariyerine devam ediyor. Emirhan Özer grubun ana gitarcısı ve prodüksiyon görevinin en büyük bölümünü üstleniyor. Atakan Kotiloğlu grubun bas gitaristi ve grubun sahnedeki geri vokallerini üstleniyor. 

    Kendimden Hallice; genç-dinamik bir grup olarak karşınıza çıkıyor...

    22 Mart akşamı Bursa Hayal Kahvesi'nde buluşmak için Biletini Al!

    - 18 yaş sınırı vardır.
    - Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
    - Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu