Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Italy Meets Turkey in Jazz

    Ankara - CSO ADA ANKARA Mavi Salon 1 Haziran 2022 Çarşamba
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Italy Meets Turkey in Jazz

    “Italy meets Turkey in Jazz” konser projesi dünyaca tanınmış Türk ve İtalyan müzisyenleri biraraya getiriyor.   
    Türkiye’den ünlü caz piyanisti Kerem Görsev’e kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferit Odman eşlik edecek. İtalyan caz panoramasının tanınmış isimleri trompet sanatçısı Flavio Boltro ve ünlü saksofon sanatçısı Emanuele Cisi, Kerem Görsev Trio ile birlikte aynı sahneyi paylaşacak ve birlikte farklı kimlik ve geçmişlerinin yarattığı çeşitliliğin müzikte nasıl muazzam bir birliktelik yarattığını gözler önüne serecekler. 

    Her biri alanında duayen olan bu sıradışı caz sanatçıları, 1 Haziran’da Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında ve İtalya Büyükelçiliği himayelerinde verecekleri bu özel konserde orjinal caz parçaları, İtalyan cazından örnekler ve uluslararası caz standartlarını seslendirecekler.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Mavi Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü