Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Kombine - Gaziantep Kahve ve Çikolata Festivali

    Kombine - Gaziantep Kahve ve Çikolata Festivali

    • Festival
    • Kahve Çikolata Festivali

    Kombine - Gaziantep Kahve ve Çikolata Festivali

    Gaziantep’in ilk Kahve ve Çikolata festivaline hazır mısın?

    Eşsiz kahve deneyimi,
    Ücretsiz seminerler ve workshoplar,
    Kesintisiz müzik.

    Gaziantep Kahve ve Çikolata Festivali, 20-21-22 Ekim tarihlerinde Burçpark’da Gaziantep’li kahve ve Çikolata severlerle buluşacak. 

    Geleneksel Türk kahvesinin öncüleri, mikro kavurucular, yeni nesil nitelikli kahve akımının bilinen en iyi temsilcileri, makine ve ekipman tedarikçileri ve çok sayıda sektör profesyonelinin bir araya geleceği Gaziantep Kahve ve Çikolata Festivali, yerel kahve dükkânlarının yanı sıra ulusal ve uluslararası çapta birçok markaya da ev sahipliği yapacak.Yaklaşık 80 sektörel markanın yer alacağı festival kapsamında ücretsiz kahve tadımları, interaktif atölyeler, seminerler, barista şovları, sahne performansları ve konserler katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatacak.

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    -        Belirtilen saat kapı açılış saatidir, konser saati :20:00 dır.

    -        Etkinlikte yaş sınırı yoktur,0 – 6 yaş ücretsiz, 6 yaş ve üzeri bilete tabidir.

    -        Festival alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmamaktadır.

    -        Satın alınan biletlerde iptal iade ve değişiklik yapılmaz

    -        Festival her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu