Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Kseniia Prostitova ile Müzikal İllüzyon

    Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, No:50, 06200 Yenimahalle 5 Mayıs 2023 Cuma
    80 dakika
    • Konser

    Kseniia Prostitova ile Müzikal İllüzyon

    Etkinlik Yaş Sınırı: 7+

    Uluslararası ödüllü vokalist, piyano virtüözü ve besteci Kseniia Prostitova ile dünya turuna çıkıyoruz. 
    Paris kafelerinde aşk şarkıları, Venedik’te gondol serenatları, Milano’daki tutku, İngiltere’nin efsane rock grupları derken, Amerika’daki Afroamerikan caz temaları ve Amerikan pop müziğine doyacağımız bu konserde Meksika, Küba ve Brezilya’nın en seçkin şarkılarını da unutmuyoruz. Türkçe, Rusça şarkılar ve popüler klasik müzik eserleri de sürprizimiz. 
    Dünya yıldızlarını aynı sahneye toplayan müzikal illüzyona herkesi bekliyoruz. 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Nazım Hikmet KM Yıldız Kenter Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kseniia Prostitova ile Müzikal İllüzyon Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraKseniia Prostitova ile Müzikal İllüzyon Ankara Biletleri

    Organizasyon Rondo Kültür ve Sanat
    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla