Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Lal Karaalioğlu Piyano Resitali

    Lal Karaalioğlu Piyano Resitali

    • Konser

    Lal Karaalioğlu Piyano Resitali

    Arsu Sahne 30 Eylül’de, eğitimini Hannover’de sürdüren genç ve başarılı piyanist Lal Karaalioğlu’nu ağırlayacak. 19:00’da verilecek olan konserde Karaalioğlu, Frédéric Chopin, Clara Scumann ve Robert Schumann’dan eserler seslendirecek.

    Program

    Frédéric Chopin: Op.28, Prelüdler (İlk 12 Prelüd)

    Clara Schumann: Op.20, Robert Schumann’ın Bir Teması Üzerine Çeşitlemeler

    Robert Schumann: Op.12, Fantezi Parçaları

    Lal Karaalioğlu Hakkında

    İlk orkestra ile konserini 2016 yılında Ender Sakpınar yönetiminde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası ile veren Lal Karaalioğlu, 2017 yılında, Ayşen Katipoğlu'nun öğrencisi olduğu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan ve Alman Lisesi'nden mezun olarak, Hannover'de Prof. Ewa Kupiec'in sınıfına kabul edildi. 2019 yılında İtalya’da düzenlenen Orbetello Junior Piano Competition’da ikincilik, César Franck International Piano Competition’da üçüncülük ödülü aldı. Türkiye'de İdil Biret, Gülsin Onay, Hüseyin Sermet; yurt dışında Akiko Ebi, Ewa Poblocka, Janusz Olejniczak, Howard Shelley ve daha birçok isimle çalıştı. 2021 yılında İKSV'nin "Yarının Kadın Yıldızları" projesinde yer almaya hak kazanan 13 genç kadın müzisyenden biri olarak seçilen sanatçı, İstanbul Müzik Festivali kapsamında verilen konserde yer aldı. Projede birlikte çaldığı Elfida Su Turan (keman) ve Beliz Güney (çello) ile Trio Hera’yı kurdu.

    Rhein Zeitung’un "piyano gökyüzünde yükselen bir yıldız" olarak tanımladığı Lal Karaalioğlu, 2022 yılında Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen 13. Uluslararası Chopin Yarışması’nda ikincilik ödülü alarak, West Bohemian Senfoni Orkestrası ile konser verdi. Aynı yıl Adana Rhapsody Uluslararası Piyano Yarışması’nda kendi kategorisinde birincilik ve “Grand Prix” ödüllerine layık görüldü. Klasik müziği farklı formatlarla daha geniş bir kitleye ulaştırmayı hedefleyen TONALi Akademi’nin sınavlarını geçen 12 kişi arasına girerek, Prof. Ewa Kupiec’le sürdürdüğü yüksek lisans eğitimiyle eşzamanlı olarak üç yıl burslu eğitim görmeye hak kazandı.

    Lal Karaalioğlu, Hannover'de sürdürdüğü eğitiminin yanı sıra, Türkiye’de ve "Weltklassik am Klavier" sanatçısı olarak Almanya'da konserlerine devam ediyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu