Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Le Trio Joubran

    Le Trio Joubran

    Darüşşafaka, Derbent Mevkii, Büyükdere Cd., 34457 Sarıyer/İstanbul 24 Kasım 2023 Cuma
    • Konser

    Le Trio Joubran

    Kapı Açılışı: 19:00

    Filistin barış elçisi, ud üçlüsü  Le Trio Joubran İstanbul'da!

    Filistin müziğini dünyaya tanıtan ud üçlüsü Le Trio Joubran, 24 Kasım Cuma akşamı Tim Show Center'da Epifoni organizasyonuyla müzikseverlerin karşısına çıkacak. Filistinli olan Samir, Wissam ve Adnan Joubran kardeşlerden oluşan Le Trio Joubran geleneksel Filistin müziğini ud ile icra ediyor. Dünya basınında haklarında çıkan övgü dolu yazılarla tanınan Jourban kardeşler, enstrümanlarını tek bir ses gibi büyüleyici biçimde çalıyor. Ud ve Arap lavtasının en büyük virtüözlerinden olarak gösterilen Jourban kardeşler enstrümanlarını kendi ruhlarının sesi ve bedenlerinin çarpan kalbi olarak ifade ediyor. Paris Olympia'dan New York Carnegie Hall'a uzanan farklı konser salonlarında binlerce kişiye konser veren, ülkemizde de çok sevilen  Le Trio Jourdan konserinin biletleri satışta !

    Gittikleri her yerde "yok satan" grubun konser verdiği önemli merkezler arasında Carnegie Hall, Paleo Festival (CH), WOMAD, Dubai Uluslararası Film Festivali, Holland Festival, Théâtre de la Ville, Bahrain Manama Cultural Hall yer almaktadır. Aynı zamanda film müzikleri de besteleyen Le Trio Joubran, 2009 yılındaki Dubai Festivali'nde en iyi beste dalında ödül kazandı. Bununla birlikte Karim Dridi’nin oyunculuklarını Marion Cotillard ve Guillaume Canet'in gerçekleştirdiği Dernier Vol adlı filmin müzikleri de gruba ait olarak öne çıkmaktadır. Le Trio Joubran, bugüne kadar yayınladığı 8 stüdyo albüm ile  tüm dünyada büyük saygı ve beğeniyle takip edilmektedir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - TİM Show Center

    - Kapı Açılış saati: 19.00
    - 12 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 12 yaş ve üstü bilete tabidir.15 yaşından küçük katılımcıların ebeveynleri ile konsere gelmeleri zorunludur.
    - 18 yaşından küçük katılımcılar  için ayrı renkte bileklik uygulaması yapılacaktır.  Etkinlik girişinde kimlik kontrolü olacağından kimlik kartlarınızı yanınızda bulundurmanız zorunludur.
    - Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    - Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
    - Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
    - Bistrolar numarasız paylaşımlıdır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Le Trio Joubran Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaLe Trio Joubran İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresTİM Show Center
    Epifoni
    Organizasyon Epifoni
    400,00 TL'den başlayan fiyatlarla