Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Lia Shine.

    02 Ekim Pazar - 29 Kasım 2022 Salı
    • Konser

    Lia Shine

    Müzik kariyeri; 2019 yılında yayınladığı ilk şarkısı olan “Bari Bunu Yap” ile başlamıştır. Ülkemizde çok benzeri bulunmayan emotional trap tarzında müzik yapan Lia Shine’ın en büyük idolü Lil Skies’dır. Henüz yeni bir MC olmasına rağmen hızlı bir şekilde yükselmiştir. 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Eskişehir Milyon Performance Hall
    Bursa - Bursa Milyon Performance Hall
    Ankara - Ankara Milyon Performance Hall
    İstanbul Anadolu - İstanbul Milyon Performance Hall
    Aydın - Kuşadası Holly Stone
    İstanbul Avrupa - Aqua Florya Hayal Kahvesi
    Aydın - Aydın Holly Stone Performance Hall
    Denizli - Denizli Holly Stone
    Isparta - Isparta Holly Stone Performance Hall
    Afyon - Afyon Holly Stone
    Antalya - Antalya Holly Stone Performance Hall
    İstanbul Avrupa - IF Performance Hall Beşiktaş

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Benzer Etkinlikler

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü