Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Dolu Kadehi Ters Tut - Lil Zey

    Dolu Kadehi Ters Tut - Lil Zey

    428. Sokak 100. Yıl 06530; BALGAT / Ankara 23 Haziran 2023 Cuma
    • Konser

    Dolu Kadehi Ters Tut ve Lil Zey Ankara Konseri Biletleri

    Dolu Kadehi Ters Tut grubu ve rap sanatçısı ve Lil Zey'in sahne alacağı konserin biletleri burada. Ankara ODTÜ Vişnelik Çim Amfi'de gerçekleşecek bu muhteşem konseri kaçırmayın!

    Kapı açılış saati: 18.00

    Dolu Kadehi Ters Tut, Türk alternatif rock grubu. Vokalist Mehmet Uğurhan Özay ve prodüktör, gitarist-geri vokal Mürsel Oğulcan Ava tarafından 2014 yılında kuruldu. İlk albümleri Polonya’nın Başı Belada ev kaydı bir albümdü. İlk stüdyo albümleri ise 2017'de Dünyanın En İyi Albümü adıyla yayımlandı. 

    Lil Zey veya gerçek adıyla Zeynep Tanyalçın, Türk rapçi ve DJ. Berklee College of Music’te müzik yönetimi ve şarkı sözü yazarlığı eğitimi görmüştür.

    *Katılımcıların içeriye sandalye ve şezlong getirmeleri yasaktır.

    *18 yaş altı katılımcılara farklı renk bileklik uygulaması yapılacaktır.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi

    18 yaş altı katılımcılara farklı renk bileklik uygulaması yapılacaktır.

    • Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacak, geç gelen seyirciler için iptal/iade ve değişiklik kesinlikle yapılmayacaktır.
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dolu Kadehi Ters Tut - Lil Zey Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraDolu Kadehi Ters Tut - Lil Zey Ankara Biletleri

    AdresODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi
    Epifoni
    Organizasyon Epifoni
    300,00 TL'den başlayan fiyatlarla