Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mağfiret İklîmi Konseri - İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu

    • Konser

    Mağfiret İklîmi Konseri - İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu

    Sanat Yönetmeni: Mehmet İhsan Özer

    Mağfiret; örtmek, gizlemek, birinin kusurunu ifşâ etmeyip bağışlamak” manasına gelen ve Iklim de; bir yerin hava şartları, memleket, Küre-i arzın kıt’a ve her memleketi, gibi manâlar ifade eden kelimelerdir. Bu iki kelimeden oluşan bu isim “bağışlanma, af edilme zamanı” manasında ifade edilmeye çalışılmıştır. Peygamberimiz Efendimizin (SAV)  bir Hadis-i Şerifinde “Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden âzad olma ayı” olarak ifade buyurdukları Receb, Şâban ve Ramazan-ı şerife affa mazhar olarak girmenin müjdesini veren bu Hadis-i Şerif, hem Üç Aylar iklimine girmemizden sebep MAĞFİRET İKLİMİ isminde, ve bu minvalde tertip edilmiş bir repertuvarı siz sanat severlerle buluşturmak istiyoruz.
     

    ÜYELİK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BİLETLERİM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

    ÜYELİK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü