Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Manuş Baba

    10 Şubat Cuma - 24 Şubat 2023 Cuma
    • Konser

    Manuş Baba

    Yaş Sınırı : +18

    Manuş adını çocukluk dönemi anneannesinin kendisine küçük, güzel çocuk anlamında Manuş olarak seslenmesiyle almıştır. Manuş Baba, “Dönersen Islık Çal” adlı ilk albümünü 2017’de yayınladı. Albüm yayınlandığı günden itibaren geniş kitlelere ulaşan Manuş Baba, birçok müzik platformunda şarkılarıyla zirvelere çıktı. Fiziksel albüm listelerinde de “En Çok Satanlar” arasında yer alarak büyük başarılara imza attı.

    Sanatçı, Şubat 2019’da ise ikinci stüdyo albümü “İki Gözümün Çiçeği”ni sevenleriyle buluşturdu.Yurtiçi ve yurtdışı konser yoğunluğuna devam eden sanatçı, yeni şarkılarını da dinleyenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Dorock XL Kadıköy
    Sakarya - Radio Pub Performance Hall - Sakarya

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Manuş Baba Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluManuş Baba İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresDorock XL Kadıköy
    160,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    SakaryaManuş Baba Sakarya Biletleri

    175,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü