Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Mark Eliyahu Konseri

    Mark Eliyahu Konseri

    90 dakika
    • Konser

    Mark Eliyahu Konseri Biletleri

    Ruhumuzu büyüleyen ezgileri kendine özgü tarzıyla zenginleştiren İsrailli genç müzisyen, Kamanche ustası Mark Eliyahu, çok sevdiği Ankara seyircisiyle 1 yıl aradan sonra yeniden buluşmaya ve 28 Kasım 2023 Salı akşamı saat 20.30’da, CSO Ada Ana Salon’da unutulmaz bir performansa imza atmaya hazırlanıyor.

    Müzisyen olan babası Piris Eliyahu'nun izinden giderek müziğe henüz 4 yaşında kemanla başlayan, lise yıllarında eğitim için gittiği Yunanistan'da kamança ile tanışıp  hayran kalan Mark Eliyahu, kariyer basamaklarını bir bir çıktığı serüveni boyunca, birbirinden değerli müzisyenlerin öğrenicisi olarak genç yaşında büyük başarılara imza atmış, dünya çapında tanınan bir müzisten olmuştur. 150 yılık tarihi olan kamanchenin eşsiz sesini dünyanın her yerinde duyuran, kalbe dokunan bestelerinde geleneksel ezgileri modern düzenlemelerle birleştirirek, Türk müzikseverlerin de kalbinde farklı bir yere oturan sanatçı, artık ‘’bizden’’ biri olmuştur.

    Kalbinde farklı bir yere sahip olduğunu her fırsatta belirttiği Türk müzikseverlerle yeniden Ankara’da buluşmaya hazırlanan Mark Eliyahu’nun, CSO Ada’nın özel atmosferinde gerçekleştireceği eşsiz performansını kaçırmamak için, siz de yerinizi ayırtın.

    6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

     

    1.KATEGORİ : A BLOK

    2.KATEGORİ :B BLOK

    3.KATEGORİ : E-F-D BLOK

    4.KATEGORİ : H-K-C-J-G BLOK

    6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

    Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

    Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    Organizatör, bilet fiyatları ve indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

    Organizatör, etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

    Organizatör, etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

    Konser salonuna kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

    Profesyonel olmayan cihazlarla, katılımcıları ve sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayat gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmelidir.

    Konser salonuna Selfie Stick ve GoPro çubukları ile girilmemektedir.

    Konser süresince kayıt yapılmasına izin verilmeyecektir. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.

    Konser salonuna yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm, kolonya vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, termos, motor kaskı ve lazer imleci ile girilmemektedir.

    Konser biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi, resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini salondan çıkarma hakkına sahiptir.

    Konser biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmamaktadır. Satın alınan bilet yazılı izin alınmadığı taktirde; reklam, yarışma, çekiliş, promosyon vb. kişisel kullanım haricinde ticari ya da ticari olmayan amaçlarda kullanılamaz. Bu amaçla kullanılan biletler iptal edilir ve yasal işlem başlatılır.

    Tek seferde en fazla 9 adet bilet alınabilmektedir. 9 üzeri bilet almak için tekrar yeni işlem yapılarak, satın alma işleminin tamamlanması gerekmektedir.

    Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu