Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mehmet Çevik Halk Konseri

    Bursa - Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu 4 Haziran 2022 Cumartesi
    • Pop

    Mehmet Çevik Halk Konseri

    Mehmet ÇEVİK'le büyük geceye hazır mısınız?Müzik dinleyicisinin hayatına il kez 2007 yılında televizyon ekranlarının katıldığı'Bir Dilek Tut' isimli yarışmasıyla giren,ardından Zuhal TOPAL'ın programıyla tüm Türkiye'nin tanıdığı bir ses haline gelen Mehmet ÇEVİK, neredeyse 20 yıldır sahnelerde ara vermeksizin fırtına gibi esiyor.Sırasıyla 2013'te 'Acı Baharat', 2015 'te 'Aşka Tövbeliyim', 2017'de 'Çıtır Çıtır' ve  2018'de sevilen şarkısı 'Çiçeğim'i yayınlayan sanatçı eğlence dünyasının vazgeçilmez isimlerinden biri...Şimdi ilk büyük açıkhava konserini vermeye hazırlanan Mehmet ÇEVİK, 4 Haziran Cumartesi akşamı BURSA KÜLTÜRPARK AÇIKHAVA TİYATROSUN'da sevenleriyle buluşacak..

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü