Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Mercan Selçuk Dans Topluluğu "BİR"

    60 dakika
    • Bale

    Mercan Selçuk Dans Topluluğu "BİR"

    Yaş Sınırı: 6+

    Mercan Selçuk Dans Topluluğu "BİR" modern bale eseri;
    Topluluğumuzun 5.eseri "Bir"
    tüm renklerimizle,kimliklerimizle ve değerlerimizle "gelin bir olalım sloganı"ile birliğin ve beraberliğin insan bedeninde ve ruhunda sanat ile aydınlanmasının yolculuğudur...
    Türkiye Cumhuriyetine ait müziklerle,yöresel adımların ve modern bale sanatının bir bütün olmasından ortaya çıkan "Bir"modern bale eseri,tüm sanat severlere ve Cumhuriyetimizin 100.yılına armağandır.

    Koreografi ve kostüm tasarım:Mercan Selçuk
    Müzikler:Anonim halk ezgileri,Deniz Baysal,Hazal Selçuk ve Timur Selçuk.
    Işık ve teknik direktör:Burak Öztürkmen
    Eser süresi 60 dakika.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu