Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mikail Aslan ve Cemil Qoçgîrî Konseri

    • Konser

    Mikail Aslan ve Cemil Qoçgîrî Konseri

    Mikail Aslan ve Cemil Qoçgiri, müzikseverlerle buluşuyor.

    Çocukluk yıllarından beri müzikle ilgilenen Mikail Aslan, anadilinde ilk beste çalışmalarını bu dönemlerde yaptı. 1993 yılında, politik nedenlerden dolayı okuldan uzaklaştırıldı. Bir süre ''Grup Munzur ve ''Grup Tohum da yer aldı. Almanya'ya gittikten sonra 2000 yılında Michael Weil ve Dieter Schmalzried ile beraber Mikaîl Aslan Ensemble´yi kurdu. 2001 yılında iki yıl süren bir hazırlıktan sonra Almanya`nın Mainz kentinde bulunan Peter Cornelius Konservatuvar´ın da klasik gitar bölümünü kazandı. 2005 yılında klasik gitar öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Egitim döneminde bestelediği ''Remayîsê Munzurî'' adlı eserini Alman Komponist Gerhard Fischer Münster´in yönetimindeki, Senfoni orkestrası eşliğinde 2005 yılında sahneye taşıdı.

    Çocuk yaşta başladığı müzik çalışmalarını, kökenlerinin geldiği Koçgiri bölgesi üzerine yoğunlaştırdı. Araştırma ve derlemelerini hazırladığı albümlerle dinleyicisi ile paylaşan sanatçı, bu bölge müziklerini farklı enstrümanlarla zenginleştirerek ele aldığı çalışmalar büyük beğeni topladı.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü