Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mirkelam

    İstanbul - Moda Kayıkhane - Kadıköy Adres: Caferağa, Moda Cd. No:194, 34710 Kadıköy/İstanbul 19 Ağustos 2022 Cuma
    • Konser

    Mirkelam

    Yaş Sınırı : +18

    90'lı yılların en popüler şarkıcılardan biri olan Mirkelam, 'Her Gece', 'Tavla', 'Asuman Pansuman' 'Bir Fotoğraf Çekinebilir miyiz?' gibi unutulmaz şarkılarla hafızalara kazandı. Kendine özgü bir tarzı olan Mirkelam aynı zamanda söz yazarı ve bestecidir.

    Müzik piyayasına ve hayatımıza koşan adam olarak giriş yapan Mirkelam, 19 Ağustos Cuma akşamı Moda Kayıkhane'de!

    ***İkramlar hakkında bilgi almak için lütfen 0541 286 30 15 numaralı telefonu arayınız.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Moda Kayıkhane - Kadıköy

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü