Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Miron Rafajlovic

    • Konser.

    Miron Rafajlovic

    Miron Rafajlovic, Trompet
    Daniel Garcia Diego, Piyano
    Reinier Elizarde, Kontrabas
    Shayan Fathi, Davul

    Saraybosnalı trompetçi, besteci ve multi- enstrümantalist Miron Rafajlovic' e bu konserde piyanoda Daniel Garcia Diego, kontrbasta Reinier Elizarde "El Negron" ve davulda Shayan Fathi eşlik edecek. CSO Ada Ankara’da gerçekleşecek konser sanatçının Türkiye'deki ilk performansı olmasının yanı sıra, 2022'nin sonunda çıkacak olan 2. albümü "Mediterranean Soul' un Türkiye'deki ilk tanıtım konseri olacak. Miron bu albümde, cazın özünü, zarafetini ve ruhunu korurken Balkan kökleri ile şu an yaşadığı İspanya’nın kültürü olan flamenko arasındaki birliği keşfediyor ve güçlendiriyor.

    Biyografi:

    Trompetçi, besteci ve multi-enstrümantalist Miron Rafajlovic 1981 yılında Saraybosna'da doğdu ve 8 yaşında klasik gitar eğitimi almaya başladı. 90'lardaki savaş sırasında trompeti keşfeden bir genç olarak caz ve doğaçlamaya olan ilgisinin geliştiği Kanada'ya bir mülteci olarak göç eder. Kendini çok yönlü bir genç trompetçi olarak yükselten Miron, 2007'de 'Cirque de Soleil' ile 8 yıllık bir dünya turuna çıkıyor ve Londra'daki prestijli Royal Albert Hall dahil olmak üzere dünya çapında 40'tan fazla şehirde 2000'den fazla gösteri gerçekleştiriyor. 2014'te Miron, müzik sahnesine hızla entegre olduğu Madrid'e taşındı ve stilleri ve çok yönlülüğü bir araya getirmesiyle tanınan İspanya'nın en çok aranan trompetçilerinden biri oldu. Balkan köklerini caz, flamenko ve afro-küba müziğiyle harmanladığı ilk albümü 'TRUBADUR'u 2018 yılında yayınladı. Bu kayıt, hepsi Paco de Lucia'nın grubunun üyesi olan Jorge Pardo, Antonio Serrano ve 'El Piraña' gibi İspanya'nın efsanevi flamenko müzisyenlerinden bazılarını içeriyor. Miron, kendi projelerine liderlik etmenin yanı sıra, Latin Grammy'ye aday gösterilen birçok kayıtta çaldı ve İspanya'nın yanı sıra Avrupa ve ötesindeki inanılmaz müzisyenlerle işbirliği yapma fırsatı buldu. Alain Perez, Niña Pastori, Josemi Carmona, Javier Colina, Carles Benavent, Caramelo de Cuba, Jorge Pardo, Munir Hossn, Pablo Martin Caminero, Ivan 'Melon' Lewis, Bojan Z, Ali Jackson ve Nasheet Waits ile sahne aldı.

    1.KATEGORİ : A BLOK

    2.KATEGORİ :B BLOK

    3.KATEGORİ : E-F-D BLOK

    4.KATEGORİ : H-K-C-J-G BLOK

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan         dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu