Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mohsen Namjoo Şarkıları - Davood Mohammadi ile

    • Müzik

    Mohsen Namjoo Şarkıları - Davood Mohammadi ile

    Dünyaca ünlü İranlı müzisyen Mohsen Namjoo şarkıları, İranlı müzisyen Davood Mohammadi yorumuyla Konak Halk Sahnesi’nde. Mohammadi  piyanosu eşliğinde  müzikseverleri Namjoo distografisinde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

    Davood Mohammadi: 24 Haziran 1987'de İran'ın Şiraz kentinde doğdu. Küçük yaştan itibaren müziğe ilgi duymaya başladı.
    10 yaşında gitar ve piyanonun yanı sıra Geleneksel İran Müziği enstrümanı “tar”ı çalmaya başladı.
    13 yaşında müzik okuluna girerek İran ve Batı enstrümanlarını çalma konusunda deneyim kazandı. Liseden mezun olduğunda klavye, vurmalı çalgılar, yaylı çalgılar ve nefesli çalgılar dâhil 16'dan fazla enstrümanda yetkindi.
    Ardından kendi müziğini yaratmak amacıyla şarkı yazarlığı ve bestekârlık yapmaya başladı. İlk profesyonel performansını 2002’de Dünya Barış Konferansı’nda, aralarında 82 ülkenin büyükelçisinin de bulunduğu geniş bir izleyici kitlesi önünde, İran Ulusal Orkestrası gitaristler grubunun süpervizörü olarak gerçekleştirdi.
    2009-2013 yılları arasında Tahran Soore Üniversitesi'nde başladığı müzik eğitimi aldı. Bu yıllarda önemli İranlı şarkıcıların söz yazarı olarak çalıştı ve film müzikleri besteledi.
    2015-2017 yılları arasında aktör / dublör olarak çalıştı ve birçok filmde rol aldı.
    2017 yılında Türkiye'ye göç ederek Yunan ve Türk müzisyenlerle işbirliği yapmaya başladı. İlk albümü Void'de “sentiment” ve “davidrum” dahil olmak üzere kendi buluşu olan enstrümanları kullandı.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü