Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nefeli Fasouli Quartet feat.Dimitri Vassilakis “Introspective”

    • 6.Bodrum Jazz Fest.

    -29 Haziran 2022, Çarşamba 21:30

    Nefeli Fasouli Quartet feat. Dimitri Vassilakis “Introspective” | Rhodes Jazz Fest – Yunanistan

    Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü

    Rodos Caz Festivali ile kardeş olan Bodrum Caz Festivali’nin komşu Yunanistan’dan konukları saksofonda özel konuk Dimitrios Vassilakis ile “Introspective” projesi ile Nefeli Fasouli Quartet

    Detaylı Bilgi İçin: http://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    29 June 2022, Wednesday 21:30

    Dibeklihan Culture and Art Village

    Nefeli Fasouli Quartet feat. Dimitri Vassilakis “Introspective” | Rhodes Jazz Fest – Greece

    The guests of Bodrum Jazz Festival, which is sister to the Rhodes Jazz Festival, from neighboring Greece, with the special guest Dimitrios Vassilakis on the saxophone, with the “Introspective” project of the Nefeli Fasouli Quartet

    For more information: http://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü