Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nefes Dağyenice Park Resort Festivali

    • Konser

    Nefes Dağyenice Park Resort Festivali 

    Şehre çok yakın bir o kadar da izole olan Nefes Dağyenice Park Resort Bursa’nın Nilüfer ilçesine 8 km yakınında, eşsiz göl ve orman manzarası ile birçok kişinin nefes almaya geldiği doğa harikası bir tesistir. Tüm gününüzü geçirebileceğiniz 327.000 metrekare alana kurulmuş tesisin içerisinde; aksiyonu en üst seviyede yaşayabileceğiniz Macera Parkı, eşsiz lezzetler sunan restoranı, bungalov - glamping konaklama konsepti, karavan parkı, locaları, piknik alanları bulunmaktadır.
    Geçtiğimiz ay misafirlerine kapılarını açan Türkiye’nin en büyük açık hava yaşam merkezi Nefes Dağyenice Park Resort birbirinden değerli sanatçıları müzikseverler ile buluşturmaya başladı.

    Melek Mosso, Gece Yolcuları ve Ekin Uzunlar 1 Ekim’de Nefes Dağyenice Park Resort sahnesinde!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü