Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    21:00 NefesZen-

    • 6.Bodrum Jazz Fest.

    -26 Haziran 2022, Pazar  21:00

    NefesZen | Pınar Gürer, Burcu Hatipoğlu, Gaia Rahşan, Bilgin Canaz

    Uluslararası ney sanatçısı Bilgin Canaz’ın ney performansı, sunucu ve eğitmen Pınar Gürer’in Mevlana Celaleddin Rumi’nin eseri Mesnevi’den seslendirdikleri ile Nefes ve Yaşam Akademisi nefes eğitmenleri Burcu Hatipoğlu ve Gaia Rahşan’ın rehberlik ettiği nefes ve meditasyon ritüeli festival sahnesine konuk olan özel bir proje. Dibeklihan Kültür ve Sanat köyünde sanatseverler ile buluşacak…

    Detaylı Bilgi İçin: https://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    Sunday, June 26, 2022 21:00

    Dibeklihan Culture and Art Village

    NefesZen | Pınar Gürer, Burcu Hatipoğlu, Gaia Rahşan, Bilgin Canaz

    Ney performance by International ney player Bilgin Canaz,  readings from Mevlana Celaleddin Rumi's work Mesnevi by presenter and instructor Pınar Gürer , breathing and meditation ritual guided by Nefes ve Yaşam Akademisi breathwork instrructors Burcu Hatipoğlu and Gaia Rahşan... A very special project meets the audience on the festival stage.

    For more information: https://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü