Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nilüfer Müzik Festivali - Kombine

    Bursa - Nilüfer Balat Atatürk Ormanı Ahmet Yesevi, 16140 Nilüfer/Bursa 2 Eylül 2022 Cuma
    • Nilüfer Müzik Festivali

    Nilüfer Müzik Festivali - Kombine

    Not: Biletler 19:30'da Sınırlı Sayıda!

    “DÜNYAYI SEV, GEYİĞİ ÖP, FESTİVALE GEL”

    NİLÜFER MÜZİK FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI! #NilüferFest

    Nilüfer Belediyesi’nin “Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel” sloganıyla düzenlediği Nilüfer Müzik Festivali bu yıl da Türkiye ve dünya sahnelerinin önde gelen isimlerini üç gün boyunca müzik tutkunları ile buluşturacak.

    Zorunlu pandemi arasının ardından 2-3-4 Eylül tarihlerinde Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleşecek olan festival, katılımcılarına muhteşem bir atmosfer eşliğinde unutulmaz anlar yaşatacak.

    Geyiksever gençlerin gönlünde özel bir yeri olan Nilüfer Müzik Festivali Türkiye’de bir kamu kurumunun düzenlediği en büyük müzik festivali olma özelliği taşıyor.

    Türkiye genelinde müzikseverlerin yıl boyunca yolunu gözlediği, en gözde sosyalleşme alanlarından biri haline gelen Nilüfer Müzik Festivali  bu yıl da beklentileri boşa çıkarmayacak.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Nilüfer Balat Atatürk Ormanı

    - Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihaz, kamp ocağı, havai fişek, yanıcı-parlayıcı-patlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı, ateşli silah, kesici silah ve keskin nesnelerin girişi yasaktır. Bu tür nesnelerin festival alanına girişine izin verilmeyecektir.
    - Festival süresince festivalin biletli katılımcıları, konserlerin görüntü ve ses kayıtlarından alıntı yapamaz, bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve işitsel kayıtlarını, ses ve görüntü taşıyıcılara kaydederek çoğaltamaz, yayınlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri vasıtası ile yayın yapamaz. Festival katılımcısı, festival yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konulabileceğini kabul eder. 
    - Festival alanında satılacak yiyecek ve içecekler, festival yönetiminin kontrolündedir. Dışarıdan yiyecek, içecek getirilmesi yasaktır. Ayrıca festival alanında satılacak bazı içeceklerin kanunen 18 yaşından küçüklere satılması yasaktır. 18 yaşından büyük katılımcılara da 18 yaşından küçüklere yasak olan içecekleri onlar adına satın almalarının veya ikram etmelerinin yasak olduğunu hatırlatırız.
    - Festival organizatörü ve görevlileri, kaybolan eşyalardan sorumlu değillerdir. Festival alanında bulunan sahipsiz eşyalar, Festival Kayıp Eşya bürosuna bırakılacaktır. Gün sonuna kadar sahipleri tarafından alınmayan eşyalar, en yakın polis merkezine tutanakla teslim edilecektir. 
    - Gerek basın gerekse organizasyon tarafından festival süresince ses ve görüntü kaydı yapılacak, bu kayıtlar sosyal medyada, basında kullanılabilecektir. Bilet satın alan ve festival alanında bulunan herkes, görüntülenmeyi, alınan görüntülerin kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.
    - Araba, motorsiklet, römork, karavan gibi araçların festival alanına girişlerine izin verilmemektedir. Araçların festival alanı dışında uygun noktalara park edilmesi ve festival alanına yaya olarak ulaşım sağlanması önerilmektedir.
    - Festival alanına ücretsiz ring seferleri düzenlenecek olup sefer bilgileri festival internet sitesi üzerinden takip edilebilir.
    - Bilet satın alan tüm katılımcılar, festival kurallarını da kabul etmiş sayılır.

    Güvenlik

    - Festival bileti alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik tedbirini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, festival alanına giriş hakları iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Katılımcıların yaşlarını doğrulamak amacı ile organizatör ve güvenlik görevlileri, katılımcıdan kimlik ibraz etmesini talep edebilir. Katılımcıların, kimliklerini de yanlarında bulundurmaları rica olunur.
    - Acil durum çadırı ve ambulanslarımız, festival alanında  24 saat hazır bulunacaktır. Bu nedenle festivale giriş esnasında tüm ilaçlar tutanakla teslim alınacak ve sağlık çadırına teslim edilecek, ihtiyaç halinde buradan alınacaktır. Festival süresince katılımcılarımızın ihtiyaç duyabileceği tıbbi müdahaleler, alanda bulunan doktorlar ve sağlık ekipleri tarafından gerçekleştirilecektir.

    Bilet ve İade Politikası

    - Festival bileti satın alan katılımcılara SMS ile gönderilen bilet ve QR kodlar, kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır. QR okutularak alana girildikten sonra biletler ve QR kodlar, 2. Defa geçerli değildir.
    - 7 yaşından küçük Geyikseverlerimiz, alana sadece ebeveynleri eşliğinde giriş yapabilirler.
    - 15 yaş altı bilet sahiplerine, bilet sahibi ebeveynlerinin eşlik etmesi gerekmektedir.
    - Festival, her türlü hava şartında gerçekleşecektir. Katılımcıların da her türlü hava koşuluna hazırlıklı olması beklenir. Bilet iadesi yapılmayacaktır. Festival organizatörü, festival programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Programda yapılacak olası değişiklikler, biletin kısmi ya da tam iadesine neden oluşturmaz.
    - Festival biletinin kaybolması ya da çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletlerin yenilenmesi veya para iadesi mümkün değildir.
    - Kombine bilet sahipleri, kamp alanına giriş yapamazlar. Konserlerden sonra kombine bilet sahipleri festival alanını terk etmek zorundadır.
    - Festival biletlerinde değişiklik ve iade mümkün olmayacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü