Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nino Rota Ensemble - İtalya - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    • 6.Bodrum Jazz Fest.

    Nino Rota Ensemble - İtalya - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    21 Haziran 2022, Salı 21:30

    Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü

    Marta Porrà            

    Federica Torbidoni

    Giannina Guazzaroni    

    Deborah Vico  

    İtalya’da 1995 yılında kurulan Nino Rota Ensemble, vokal, keman, flüt ve piyano olmak üzere dört İtalyan müzisyenden oluşuyor. Grup üyeleri aynı zamanda birçok trio, quartet, quintet gruplarla birlikte sahne alıyor, İtalyan orkestraları ile klasik repertuarlar çalıyor. Avrupa’da ve dünya genelinde birçok tiyatroda yer alan grup, Nino Rota, Ennio Morricone, Stelvio Cipriani, Riz Ortolani, Nicola Piovani, George Gershwin, Leonard Bernstein, Max Steiner ve diğerleri gibi ünlü İtalyan ve yabancı bestecilerin bestelediği özel bir repertuar çalıyor

    6th International Bodrum Jazz Festival Promotional Texts

    21 June 2022, Tuesday 21:30

    Dibeklihan Culture and Art Village

    Nino Rota Ensemble – Italy

    Marta Porra 

    Federica Torbidoni 

    Giannina Guazzaroni 

    Deborah Vico 

    Founded in Italy in 1995, Nino Rota Ensemble consists of four Italian musicians: vocal, violin, flute and piano. The band members also perform with many trios, quartet and quintet groups, and play classical repertoires with Italian orchestras. The group, which is in many theaters in Europe and around the world, plays a special repertoire composed by famous Italian and foreign composers such as Nino Rota, Ennio Morricone, Stelvio Cipriani, Riz Ortolani, Nicola Piovani, George Gershwin, Leonard Bernstein, Max Steiner and others.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü