Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Noche Flamenca

    Ankara - Ankara Kale Kapısı 31 Mayıs 2022 Salı
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Noche Flamenca ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Noche Flamenca, Flamenko Ankara Derneği profesyonel müzisyenlerinin Flamenko dans ve müzik icra etmek için bazı geceler bir araya gelmesiyle oluştu. Aslında Noche Flamenca,  Flamenko gecesi eğlencesi, etkinliği yapıyoruz anlamından daha öteye giderek, grubun ismine dönüştü. 7 yıldır konser ve programlarına başta Ankara olmak üzere pek çok şehirde devam eden grup flamenkonun ruhunu ana vatanı İspanya'dan uzakta da yaşatmaya devam ediyor. Ceyhun Güneş (Gitar), Ahmet Kalır(Flüt, Perküsyon), Eren Ergene (Dans),  Makbule Eksert (Vokal), Özge Yılmaz, Konuk Sanatçılar ;Duygu Yücesoy ( Vokal) Ezgi Sunak (Vokal ) 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Kale Kapısı

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü