-

On’lar Acapella Konseri

90 dakika
  • Konser

On’lar Acapella

On’lar Acapella, hiçbir enstrüman kullanmadan, sadece insan sesiyle müzikal performanslar sergileyen bir Acapella Vokal Topluluğu’dur. Çoğunluğu TRT Ankara Radyosu Çoksesli Gençlik Korosu’ndan bir araya gelen ve 2011 yılından beri birlikte Acapella tarzında eserler söyleyen On’lar Acapella, son halini 2018 yılı Mayıs ayında almıştır. Daha öncesinde başka bir isim altında Doksanlar Türkçe Pop ve Barış Manço gibi Potpurileri düzenlemiş ve seslendirmiş olan ekip, On’lar Acapella ismiyle ilk klibini Neşet Ertaş türkülerinden oluşturduğu potpuriye Kalan Müzik prodüksiyonuyla çekmiştir. On kişiden oluşan ekip, Türkiye ve Dünya’da yer edinmiş popüler şarkı, türkü ve müziklere modern Acapella tarzıyla düzenlemeler yapmaktadır.

Camp.US Hakkında

“Paylaşmaya değer içerikler üretiyoruz.” mottosuyla yola çıkan Camp.US ; Eğitimler, deneyim atölyeleri ve ilham veren içerikleriyle katılımcılarını bilgilendiren, deneyimler yaşatan, 2018 yılında kurulan bir organizasyondur. Bu zamana kadar onlarca içerikle, binlerce kişiyle çalışmalar yapan Camp.US’ı takip ederek, güncel programları kaçırma.

-- 
Camp.US EKİBİ

Bilgi :

- 6 Yaşından küçükler etkinlik mekanına alınmayacaktır. 6 Yaş ve üzeri bilete tabidir.
- Etkinlik mekanına giriş esnasında ve etkinlik süresince maske takmak zorunludur.
- Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. Biletler tek kişiliktir.
- Organizasyon firması hava koşullarına ve gündeme ait olumsuz bir durumda etkinliği erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedellerini iade ederek içeri almama hakkına sahiptir.
- Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
- Organizasyon firması, bilet fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
- Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.

 

Üyeler:

Soprano:

Begüm Başar,

Suzidil Alpay Mezzo

Soprano:

Gözde Korkmaz

Alto: Pınar Çetin

Tenor:

Çağlar Turan

Hüseyin Acun

Tolga Alca

Bariton: Berke Erat

Bas: Kaan Çelikcan

Beatbox: Sercan Bilgin

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü